ROCZNIK 2007/2008

KLASA III A DZIENNIKARSKO-TEATRALNA 
wychowawca - p.
Małgorzata Balsewicz

 Augustowska Klaudia
Brucki Mateusz
Bulwa Edyta
Ciegert Magdalena
Dobrowolska Anastasja
Dylewska Karolina
Grzegowska Weronika
Gutowska Oktawia 
Karczewski Mateusz
Kirszenstein Przemysław
Klein Radosław 
Ludwicka Dominika
Łągwa Weronika
Łowkis Paweł
Oleksa Kamila
Pawlak Anna
Pestka Ryszard
Piotrowski Maciej
Plata Karolina
Połczyński Łukasz
 Sakowska Paulina
Sikora Paweł 
Sommer Patryk 
Straszewska Sandra 
Świderska Sandra
Umińska Sandra
Wilk Magdalena

 

KLASA III B MATEMATYCZNO - INFORMATYCZNA
wychowawca - p.
Joanna Słowik

Akinis Małgorzata
Aranowska Małgorzata 

Biliniewicz Maciej 
Bobecki Jędrzej
Bździkot Patryk 
Czerliński Maciej 
 Darecka Delfina 
Dziedzic Michał
 Dziekan Dominika
Galas Daniel 
Gałda Magda
Gez Krzysztof
Gliszczyński Piotr
Jędrzejewski Kamil 
Kalkowska Sandra 
Lipka Martyna
Majewski Piotr
Makowski Bartosz
Michalak Dorota
Mikołajczyk Jakub
 Paliwoda Paulina
Paluszek Marcin 
Pardej Monika
Poniatowska Martyna
Starościak Adam
Walęsiak Zuzanna
Wdowiak Przemysław
Woźniak Agnieszka
Zielke Paweł
Żyła Artur

 

KLASA III C PIŁKA NOŻNA
wychowawca - p.
Krzysztof Czechowski

Formella Patryk
Frymark Marcin 
Grabarski Ksawery
Grabowska Małgorzata 
 Grochocka Magdalena
Jaworowski Mateusz
Kołakowski Jonatan
Kozieł Marcin 
Kozieł Michał
Latos Piotr
Musiałkiewicz Żaneta
Ohirko Robert
Pawelec Jacek
Pettke Krzysztof
Polecki Michał 
Sobieniecka Ewa 
Szyca Dariusz
Użarowski Adam

 

KLASA III D OGÓLNA
wychowawca - p.
Grażyna Wojsiat
Binkowski Piotr
Bojanowski Damian
Didenkow Michał
Domagalska Agata
Grosz Krzysztof
Klein Robert
Klejbuk Sylwester
Kuchnowski Michał
Litowczak Radosław 
Mika Dawid
Meyer Łukasz
Pałczyński Michał
Plichta Marcin
Popiołek Michał
Rumian Patryk
Siergiej Krzysztof 
Stolc Mateusz
Witkiewicz Magdalena
Zdziebłowski Marek

 

KLASA III E SIATKARSKO - KOSZYKARSKA
wychowawca - p.
Alina Zielińska

Badziąg Natalia
Bazan Sylwia
Beczek Paweł
Długoszewski Krystian
Frąckowiak Maria
Hołojuch Rafał
Jakubowski Kamil 
Janiszewska Paula
Jastrzębska Monika
Lemke Krzysztof  
Malinowski Kamil 
Matuszak Krzysztof
Michałek Jarosław
Mikołajczyk Dawid 
Rabant Paweł 
Schwarz Joanna
Srebrowski Damian
Strychacki Bartłomiej
Szczeblewska Aleksandra
Szeląg Filip
Wasielewski Krzysztof 
Wiśniewska Klaudia
Zielińska Małgorzata
Ziółkowska Joanna

 

KLASA III F OGÓLNA
wychowawca - p.
Krystyna Berbeć

Bielecki Damian
Czapp Oskar
Dąbrowska Agnieszka
Gajewska Gabriela
Gajewska Grażyna
Gruba Dominika
Jagodnicki Patryk
Jędrzejewski Michał
Karasiewicz Grzegorz
Kowalewska Anna
Kowalkowska Dorota
Krakowiak Łukasz
Krokosz Agnieszka
Lesińska Weronika
Pokojska Sandra
Posłowski Sebastian
Puppel Wojciech
Smolarek Natalia
Srebrowski Adam 
Sufczyński Franciszek
Sukalowski Marek
Szymczyk Michał
Witkowska Magda
Witkowski Karol 
Zielińska Monika

 

KLASA III G OGÓLNA
wychowawca - p.
Anna Łukasik

Andrzejewski Mateusz
Baranowski Maciej
Bradtke Joanna
Brylowski Patryk 
Busz Angelika
Busz Sebastian
Cicholiński Marcin
Czerniejewski Dawid
Dzierżawska Natalia
Grocholewski Piotr
Haja Sławomir
Homel Agnieszka
Jakubowska Natalia 
Kowalski Michał
Krzewiński Damian
Preiss Damian
Stromska Magdalena Agnieszka
Szczerbaciuk Marcin
Szulc Mariusz
Wenzel Magdalena